Αναζήτηση παντού!

Αναζήτηση προφιλ !

Category:
Keywords:
User Rating:

Γεγονότα που μας σημάδεψαν...

3 weeks 3 days ago
merchant
Γαμήκουλας
Γαμήκουλας
MORE
Topic Author
Γεγονότα που μας σημάδεψαν... #1
Ο θάνατος των γονέων προ των παιδιών είναι η φυσιολογική ροή των πραγμάτων.
Πρόκειται όμως για μια φοβερά επώδυνη κατάσταση κατά την οποία νιώθουμε κάτι
να σπάει μέσα μας. Το σπάσιμο είναι διαρκές, σεισμικό και μόνιμο ως αίσθηση.
Οφείλεται σε πανίσχυρους δεσμούς, που οι ρίζες τους είναι όλος ο εαυτός μας.
Ο πατέρας μου ήταν τυχερός νεκρός διότι ο χάρος τον βρήκε να μην καταλαβαίνει.
Έτσι τουλάχιστον χονδρο-αποδεικνύεται αφού προς το τέλος, δεν θυμόταν τίποτα
για να καταλήξει τελικά φυτό.
Στα τελειώματα, ο τελευταίος γιατρός που τον είδε και βοήθησε πραγματικά
με όρισε άτυπα, γιατρό του πατέρα μου. Μου εξήγησε ότι πλέον δεν μπορούν να κάνουν τίποτα
κι ότι εγώ τον ξέρω καλύτερα στις αντιδράσεις του. Και είναι αλήθεια αυτό.
Σε αθεράπευτες περιπτώσεις, μετρούν άλλα πράγματα. Εγώ έβλεπα καλύτερα τότε
ακόμα κι από τον καλύτερο γιατρό. Έβλεπα από αγάπη αλλά κι από τον εγωισμό που αναπτύσσουμε
όταν επιδιώκουμε το αδύνατο. Τα μάτια του πατέρα μου, έδειχναν ότι δεν θυμάται τίποτα.
Τα μάτια είναι επιστήμη που κατέχω αλλά και εικόνα που μαρτυρά καταστάσεις.
Δεν γνωρίζω αν πονούσε ο πατέρας μου. Αν πονούσε όμως με όλα όσα του είχαν φορτώσει
στο κορμί του, θα ούρλιαζε μιας που να μιλήσει δεν μπορούσε εύκολα λόγω της κατάστασής του.
Άρα μάλλον δεν πονούσε. Αυτό ήταν καλό στην συγκεκριμένη περίπτωση.
Είμαι σίγουρος ότι δεν θυμόταν. Ανήσυχα μάτια. Στις τελευταίες μας βόλτες, δεν με θυμόταν.
Kαθόλου όμως. Πολλά έχω ξεπεράσει αλλά αυτό μόνο να το θάψω μπόρεσα.
Είχα ήδη την βίδα λάσκα αλλά αυτό την ξεβίδωσε πιο πολύ.
Από την στιγμή που έβλεπε το έτερο ήμισυ και δεν στραβοκοίταζε, σίγουρα δεν θυμόταν.
Χαχαχα. Ποτέ δεν ταίριαξαν οι δυο τους αλλά στα δύσκολα, ξεχνούσαν αντιπαραθέσεις.
Όχι πάντα. Μου είχε πει ότι δεν την γουστάρει αλλά επειδή η γιαγιά μου
τον ζάλιζε με την μητέρα μου, πήρε μάθημα να μην ανακατεύεται. Οπότε μόνο στράβωμα.
Το έτερο ήμισυ βοήθησε αλλά είχε αυξομειώσεις και τεντώματα στην συμπεριφορά της
όταν τον κανάκευε. Σκληρές στιγμές γυναικών.
Οι γυναίκες δεν ξεχνούν κόντρες και στα κρίσιμα πολλές φορές τα χάνουν.
Ήταν όμως στο προσκεφάλι του μαζί μου κι αυτό δύσκολα το συναντάς σε γυναίκες.
Την τελευταία φορά που μπήκε στο νοσοκομείο, τον γύρισα σπίτι με ταξί
και πήγαμε βόλτα με το καροτσάκι. Είχε καλό καιρό κι ήταν ότι έπρεπε για βόλτα.
Εκείνες τις μέρες σταμάτησαν κι οι βρόγχοι. Για φωνή ούτε λόγος.
Η μητέρα μου είχε πεθάνει πολλά χρόνια πριν και πολλά πράγματα ήταν δική μου ευθύνη.
Αν και είχε βασανιστεί πολύ ο πατέρας μου, αν και είχε κάνει λάθη, αν και ήταν δίκαιος
αλλά και άδικος, αν και δεν είχε ολοκληρωμένη την τέχνη να αγαπήσει τα παιδιά του
κατόρθωσε να έχει μια δεμένη οικογένεια. Δεν είναι δύσκολο κάτι τέτοιο αν αγαπάς
το έτερο ήμισυ. Όταν ο νεκρός μνημονεύεται, ζει στις μνήμες μας.
Είναι μια ανθρώπινη ανάγκη αυτή. Ο πατέρας μου ήταν ήρωας και υπάρχουν λόγοι
που αντιδρώ περίεργα στην ζωή μου. Εξαιρετικές εμπειρίες.
Φέρω τα γονίδια και την στόφα του. Είμαι περήφανος.
Ότι κατάφερα στην ζωή μου και μέχρι να κλατάρω, πήγαζε από το μάθημα του πατέρα μου.
Καταστάσεις δύσκολες που άλλοι λύγιζαν τις έλυνα διότι έσταξα από αυτόν.
Η εκκλησία λέει ότι χρειάζονται περίπου τρία χρόνια για να αποδεχθούμε τον θάνατο.
Νομίζω ότι το τοποθετεί χρονικά ως κουράγιο μιας που η αποδοχή αργεί ή δεν έρχεται ποτέ.
Πατέρα σήκω να δεις τα δυο σου παιδιά κι ας υποστήριζες μονάχα το ένα.
Ήταν το πιο αδύναμο. Έπραξες με σοφία τελικά. Συνεχίζω τον δρόμο σου παίρνοντας την σκυτάλη.

Η οικογένεια ομορφαίνει την ζωή.

Υγιαίνετε...

B)

Τω βίω μη μάχου...
THANK YOU / LIKE live

Please Log in or Create an account to join the conversation.

2 weeks 5 days ago
PATOUSES
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Γεγονότα που μας σημάδεψαν... #2

This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

Σε ένα νέο εγχείρημα προχωρούν μετά την επιτυχημένη συνεργασία τους ο Άδωνις Γεωργιάδης και ο Θεοδόσης Ζερβουδάκης.

Οι δύο δαιμόνιοι τηλεπωλητές , μετά την επιτυχημένη συνεργασία τους στον τηλεοπτικό αέρα, κάνουν το επόμενο βήμα.

Ο αντιπρόεδρος της ΝΔ και ο επιτυχημένος επιχειρηματίας που έχει προσχωρήσει στο κόμμα άνοιξαν σχολή τηλεπωλήσεων.

Τα σεμινάρια ξεκινούν το προσεχές διάστημα και οι επίδοξοι τηλεπωλητές θα έχουν την ευκαιρία να διδαχθούν από τους καλύτερους στο είδος.

2 weeks 5 days ago
The Mad Admin
Administrator
Administrator
MORE
Mad or Bad ?
Γεγονότα που μας σημάδεψαν... #3
Απάτηηηηηηηηηηη
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

2 weeks 4 days ago
PATOUSES
Γαμήκος
Γαμήκος
MORE
Γεγονότα που μας σημάδεψαν... #4
Ρε γεγονός ! Κ γω νομιζα στην αρχη με τρόλαρε φίλος, αλλά μετά μου το λίνκαρε

www.enikos.gr/politics/534492/georgiadis-zervoudakis-anoixan-sxoli-tilepoliseon-photo

Αιλλάς:finf: :finf: :finf: :finf:

2 weeks 4 days ago
Darth Vader
Μπαλαμούτης
Μπαλαμούτης
MORE
Γεγονότα που μας σημάδεψαν... #5
Αυτοί είναι γατάκια ρε....Μόνο Λιακόπουλος !!!

Σηκωθείτε από καναπέδες-πολυθρόνες κλπ. Απορώ πως δεν έχει οργανώσει σεμινάρια.:wank: :wank: :wank:

You don't know the power of the dark side...
THANK YOU / LIKE PATOUSES

2 weeks 2 days ago 2 weeks 2 days ago by merchant.
merchant
Γαμήκουλας
Γαμήκουλας
MORE
Topic Author
Γεγονότα που μας σημάδεψαν... #6
Ανακοίνωση προς όλα τα σάιτ και θα προσπαθήσω να διατηρηθώ ήρεμος.
Τρέμουν τα χέρια μου όταν πιέζομαι, δεν χαπακώνομαι όπως πρέπει για να μπορώ να δουλέψω
προσπαθώντας να ζω φυσιολογικά (σιγά μην σας κάνω κι ανάλυση).
Θα σας τα πω μια φορά κι όποιος λάβει, έλαβε. Κι είναι πολλοί αυτοί που οφείλουν να λάβουν.

Βασικότατο: γράφω μόνο εδώ και όχι αλλού.

Έγραψα με σατυρικό ύφος για να στιγματίσω θεσμούς και χρησιμοποίησα εφέ.
Ξέρετε αρκετοί ποιος είμαι. Άνοιξα θέμα διότι με είπατε αγαπούλη και τσαντίστηκα.
Έπειτα θυμήθηκα και τα υπόλοιπα της γνωριμίας μας, μιας που την βρίσκετε με τσακωμούς.
Αυτό θέλετε κατά βάθος. Γι'αυτό και έχετε χωριστεί σε διακόσια σημεία.

Προσέξτε καλά τι χαρακτηρισμούς αποδίδετε ορισμένοι στα φόρουμ και σε ποιους
γιατί θα έχουμε άσχημα ξεμπερδέματα. Πολλούς χαρακτηρισμούς που εμένα προσωπικά δεν μου αρέσουν
κι είναι και φούμαρα. Εγώ είμαι ανεξάρτητος. Μην με συσχετίζετε για να δημιουργείτε εντυπώσεις.
Δεν βαρεθήκατε ακόμα; σαν τις κωλόγριες κάνετε. Έχω την γυναίκα μου κι έναν αδερφό.
Αυτά αφορούν εμένα κι όχι εσάς. Δεν σας θέλουμε ρε. Μην παρακολουθείτε το σπίτι.
Συμβουλές δεν δεχόμαστε ούτε βοήθεια από εσάς. Όταν θα έρθετε στην θέση μας με αποδείξεις
γιατί ξέρετε μόνο ότι σας βολεύει μικρές μου ευγενόφατσες, τότε ίσως σκεφτούμε να σας πούμε καλημέρα.
Και μπορεί κι όχι κιόλας.
Είμαι καλός άνθρωπος. Δεν δέρνω, δεν κλέβω, δεν πειράζω ποτέ αν δεν μου κωλοτριφτούν.
Καλύτερος δεν μπορώ γιατί νυστάζω για να τρέχω τόσο πολύ. Έχω σηκωμένα πάντως τα μανίκια.
Μπορεί από μία κουβέντα να τρελλαθώ απόλυτα. Έχω πρόβλημα λέμε. Χωνέψτε το.
Θα την πληρώσουν ένοχοι αλλά κι αθώοι όπως το πάτε. Γνωρίζω πως κι άλλοι έχουν κρύψει προσωπικά τους.
Δικαίως έτσι που φέρεστε ορισμένοι. Είστε όλοι αγαπημένοι μεταξύ σας. Είναι γνωστό αυτό.
Έχετε βαπτίσει κόσμο με πολλά στα πορνοφόρουμ, ξαναδιαβάστε και σκεφτείτε προσεκτικά.
Δεν είμαι γραφείο παραπόνων, ούτε υποτακτικός.
Όταν πιέζομαι γυρεύω οξυγόνο κι εκτόνωση. Σκάω. Δεν μπορείτε να καταλάβετε και καλύτερα να λέτε.
Επίσης μην εμπλέκετε άτομα που επαναλαμβάνω δεν ενοχλούν αν δεν τα ενοχλήσουν.
Ένα από αυτά είμαι κι εγώ. Εμένα αν μου πουλούν ειρωνεία ή τσαμπουκαλίκι, τοκίζω άσχημα. Πολύ άσχημα.
Επαναλαμβάνω για άλλη μια φορά. Μην ενοχλείτε τον κόσμο όταν μιλάει στα φόρουμ.
Σας το λέω πολύ καιρό κι εσείς τα ίδια. Ότι γράφεται, χρήζει κριτικής κι όχι ειρωνείας. Κοιτάξτε να μάθετε να δέχεστε
αφού είστε σούπερ ήρωες και σταρ του εαυτού σας.
Εγώ δεν μπορώ να με ελέγξω και προσπαθώ. Έχω πρόβλημα. Προσπαθείστε να μην ειρωνεύεστε
και να μην παριστάνετε τους ξύπνιους. Υπάρχουν διαχειριστές για αυτή την δουλειά.
Αλλά αυτοί μάλλον αυτό θέλουν. Νταβαντούρι. Εξαιρείται ο εδώ και το απέδειξε αφού δεν γίνεται σφαγείο.
Μην ξεχνάτε ότι ακριβώς σας γράφω. Έχω σοβαρό ιστορικό υγείας πολλά χρόνια που αποδεικνύεται.
Με κάποιο περιστατικό που δεν σας αφορά αλλά έχω περιγράψει μέσες-άκρες, η κατάστασή μου έχει γίνει πολύ χειρότερη.
Να προσέχετε επίσης πως φέρεστε διότι αυτό ακριβώς ήταν το περιστατικό που δεν σας αφορά.
Μου φέρατε πίσω στο νου τον άνθρωπο που μου έχει απειλήσει άδικα την ζωή ένα βράδυ
ασχέτως αν δεν έχει φύγει εκείνο το βράδυ. Και μετά ξετυλίχθηκαν τα υπόλοιπα της μπουρδελοζωής
με τις γνωστές απειλές για τραχειοτομή, για πέσιμο στην θάλασσα, για άφημα στον τόπο. Τα αιώνια.
Έξοχη η μπουρδελοζωή.
Και τελικά τι πετύχατε; χειρότερα με κάνατε! Τι νομίζετε; ότι με νοιάζει να το παίζω σούπερ όπως εσείς;
αν μπαίνω, μπαίνω γιατί ξέρω ότι πίσω από τις οθόνες, υπάρχουν άνθρωποι που τους πονάτε.
Τελικά δεν γίνεται τίποτα με εσάς. Αυτό βλέπω. Έτσι κι αλλιώς είπαμε...είστε σταρ του εαυτού σας.

Νομίζω ότι μετά από αυτό δεν έχω να γράψω τίποτα άλλο σε όλο το φόρουμ κι όχι μόνο στα θέματα.
Αποχωρώ και οκ, δεν αυτοκτονώ. Μην χαίρεστε!

Μπράβο σας. Όταν όμως σας καλέσουν ορισμένους και σας ρωτήσουν τι και πως, μην έρθετε αν έχετε άντερα.

Οι κλώνοι μου ήταν εγώ, ο καρπάζοφ, ο μητσάκος κι ο κηπουρός.
Να μην ψάχνετε κιόλας...αν και δεν νοιάζεστε διότι είστε σούπερ σταρ όπως ξέρουμε!

Σόρρυ για έντιτ. Προφανώς βιάζομαι, έχω χαλαστεί και γαμιέται και το πληκτρολόγιο.

Υ.Γ Μη τυχόν και νομίσετε ότι θέλω λύπηση επειδή έγραψα σοφτ.
Σας εύχομαι να σας βρουν τα ίδια που με έχουν βρει. Ορισμένοι το αξίζετε για να νιώσετε!

Τω βίω μη μάχου...

2 weeks 1 day ago 2 weeks 1 day ago by merchant.
merchant
Γαμήκουλας
Γαμήκουλας
MORE
Topic Author
Γεγονότα που μας σημάδεψαν... #7
Δεν θα έμπαινα αλλά νιώθω περίεργα. Δεν θα σας γλύψω ούτε τώρα.
Το συζήτησα με την γυναίκα μου και μου είπε να ξεκόψω οριστικά.
Μου μίλησε ήρεμα χωρίς να με ειρωνευτεί ή προσβάλλει. Όταν θέλει, μπορεί.
Προσπαθεί όπως κι εγώ παρόλο τα προβλήματα που έχουμε. Είμαστε μαζί αδιάκοπα πάνω από δέκα χρόνια
και της χρωστώ την ζωή μου. Ονειρικές σχέσεις δεν υπάρχουν αλλά είμαστε εκεί ο ένας για τον άλλον.
Αυτή θα θέλει πάντα εμένα κι εγώ πάντα αυτή. Δεν το ξέρατε αυτό όπως έχει.
Κάποτε ήταν μία από τις γκόμενες που είχα κατά καιρούς. Αυτή που ερωτεύτηκα και με διάλεξε.
Η μία και μοναδική που καβάλησε όλες τις άλλες. Από γαμήσι μέτρια. Τι άλλο θέλετε να σας πω;
κανονική γκόμενα ήταν και τώρα που χόνδρινε, την αγαπώ παραπάνω.
Γαμάω πουτάνες διότι ξέρω ότι δεν τις αγαπώ κι ούτε τις χρησιμοποιώ.
Αυτές θα με λένε μαλάκα γιατί έτσι μας λένε όλους κι εγώ πουτάνες γιατί έτσι τις λέμε όλοι.
Απλά δεν το λέμε τετ α τετ η μία πλευρά στην άλλη κι είμαστε κομπλέ. Τακτ.
Ελάτε και ρωτήστε αφού θέλετε να μάθετε τα πάντα. Όλο και κάποια ή κάποιος
θα ξερνάει χολή στην γειτονιά. Απλώς δεν ήθελα να ξέρει τα πάντα η γυναίκα μου.
Α, δεν είμαστε παντρεμένοι. Να τα λέμε όλα. Μην αφήσουμε τίποτα.
Τρέμω λόγω άγχους. Είμαι ακόμα αναστατωμένος με διάφορα που έχουν συμβεί.
Νιώθω απειλές. Βλέπω απειλές. Το ξέρω ότι με βλέπετε αρνητικά αλλά τα χάνω όταν υπάρχουν φωνές
και τριγμοί στους ανθρώπους. Μην τσακώνεστε και μην φωνάζετε μεταξύ σας. Δεν κερδίζετε τίποτα.
Τουλάχιστον μην μου τα λέτε. Κι αν ρωτούσα, κακώς έκανα αλλά συναντιόμασταν.
Οπότε παρακαλώ θερμά να με ξεχάσετε. Δεν βγαίνει κάτι καλό τελικά όπως βλέπουμε.
Δεν θέλω κι ούτε μπορώ να βλάψω. Συνήθως αμύνομαι ξεσπώντας. Μπερδεύομαι. Δεν έχω κακή διάθεση.
Έχω διαταραχθεί εδώ και χρόνια. Η εξυπνάδα κι η μάθηση δεν παίζουν ρόλο.
Μάλλον κληρονομικό είναι. Τελοσπάντων, δεν σας αφορά αυτό. Δεν σας μισώ.
Σας φοβάμαι όμως γιατί είστε άγριοι κι αντιδρώ με νεύρα. Κάποιοι με έχετε βοηθήσει
αλλά έναν έχω στην καρδιά μου. Να θυμάστε ότι αυτοί που σας μιλούν άσχημα ή γκρινιάζουν
ίσως να είναι αυτοί που τελικά πονούν που το κάνουν αλλά πρέπει γιατί το ένιωσαν και γιατί δεν μπορούν
δίπλα σας. Όχι ότι κάτι έχετε απλώς δεν νιώθουν ελεύθερα.
Κι ας καταρρέουν μετά στην τελική.
Ξέρω ότι ζω σε κόσμο ρομαντικό και ψεύτικη ηρεμία που προσπαθώ να κάνω αληθινή αφού την χρειάζομαι
όπως είμαι αλλά δεν είμαι αγαπούλης ή ότι άλλο μου προσάπτετε κατά καιρούς.
Έχω πολύ άσχημες στιγμές κι αναμνήσεις από όλα αυτά που έζησα μαζί ή χωρίς εσάς.
Θέλω να ξαναζήσω όμορφα με αγάπη και όμορφα συναισθήματα.
Είμαι ένας αθώος που δεν εμπλέκεται με παράνομες δραστηριότητες. Είμαι και ελέγξτε με σε όλα.
Μην προτρέχετε με μεγάλα λόγια. Δείτε καλύτερα.
Ο μπαμπάς κάποιες φορές με πήγαινε στην αστυνομία και αισθανόμουν ντροπή
γιατί δεν υπήρχε λόγος. Γινόμασταν ρεζίλι. Ελέγξτε λοιπόν τα πάντα αφού σε κάποια πορνο-σάιτ αυτό κάνετε.
Καταλήξαμε να μας πηγαίνω εγώ όταν τσακώνονταν σπίτι δύο άτομα.
Όταν τους χώριζα, δεχόμουν φάπες. Τόσα ξέρετε ή αφήνω να καταλάβετε άρα πάρτε κι αυτά.
Δεν έχω πάει ποτέ κανέναν σας στην αστυνομία και το ξέρετε.
Απλώς πάω επειδή με πήγαιναν. Κουσούρι. Πάω γιατί φοβάμαι.
Mία ας πούμε δικαίωση. Στον ψυχαναγκασμό αν σε πουν π.χ σεντόνι κατηγορηματικά
ξέρεις ότι δεν είσαι αλλά τρομάζεις. Για'μένα το ότι δεν έγραψα με μίσος και ονομαστικά στο θέμα μου
είναι μια αμυδρή καλυτέρευση. Νεύρα είχα σίγουρα.
Θα κάνω ότι μου πρότεινε η δίωξη κι η αστυνομία. Πρέπει να κλείσω την οθόνη οριστικά και να κοιτάξω
μόνο εμάς εδώ πέρα. Πιθανολογώ ότι αν διάβαζα συνέχεια, θα είχα φουντάρει ήδη.
Νιώθω αδύναμος πια και είναι φυσιολογικό γιατί διάβασα άσχημα πράγματα στα πορνο-φόρουμ που με πόνεσαν.
Πείτε με δειλό ή ότι άλλο θέλετε. Εγώ το σταματάω εδώ. Σας παρακαλώ, δεν θέλω να μου ξαναμιλήσει
κανείς σας. Δεν θέλω όταν με βλέπετε να με ρωτάτε αν γράφω και άλλα τέτοια πράγματα. Δεν γράφω πια
και δεν θα έγραφα αν δεν χώνατε τις μυτούλες σας ορισμένοι.
Όταν με ρωτάτε αν γράφω κι αρχίζετε τα υποθετικά τι και πως, με οδηγείτε να συνδέομαι
και να θυμάμαι τσακωμούς. Δεν το μπορώ αυτό.
Σας παρακαλώ μην το κάνετε και αδιαφορήστε.
Μπορείτε να το κάνετε αυτό. Μπορείτε να με βοηθήσετε χωρίς να κάνετε απολύτως τίποτα.
Αυτή την βοήθεια ζητώ μόνο. Θα σας ευγνωμονώ. Ο ψυχαναγκασμός έχει παρακλάδια που δεν μπορείτε
να αντιληφθείτε πως λειτουργούν. Μπορεί να φωνάζεις ή να τρέμεις και να στεγνώσεις ή να γίνεις μούσκεμα.
Μπορεί να θες να ανέβεις να φουντάρεις από την ταράτσα. Εκείνη την στιγμή, χρειάζεται άμεση
ανασυγκρότηση και αρχίζουν τα δύσκολα. Στην πορεία ο οργανισμός τρίζει και σωριάζεται.
Η καταπόνηση γυρεύει στρουθοκαμηλισμό άρα ύπνο ή βόλτα.
Κι επειδή η βόλτα κοστίζει, περνάμε στον ύπνο ή στο απότομο φαγητό που φέρνει εμετούς.
Τους οποίους και μπορεί να προκαλούμε ως αίσθηση απελευθέρωσης. Πολλά χρόνια κι αυτό.
Πάμε σε γιατρό να σας τα πουν κι οι ίδιοι. Ωραίο στομάχι έχω φτιάξει.
Ειδικά όταν γρεζάρω τον λαιμό με τσιγάρο στο καπάκι.
Μπορεί επίσης από φωνές ή ειρωνείες ή απειλές να λαλήσεις γιατι η πάθηση σε αναγκάζει.
Μπερδεύεσαι και τα χάνεις. Τυχαία βρέθηκα ανάμεσά σας όταν ήθελα αέρα να αναπνεύσω.
Δεν μου αρέσει αυτή η ζωή. Πασχίζω να επανακτήσω αυτή που ζούσα κι αγαπούσα. Όμορφη ζωή κι ήρεμη.
Ο ψυχαναγκασμός είναι πολύ δυνατός εχθρός. Μάλιστα είναι τόσο δυνατός που ξέρεις ότι σε ανοίγει στην μέση
με τρυκ και κόλπα που γεννούν κάργα αλλά ειναι τόσο ρεαλιστικό το θέμα που γίνεται εφιάλτης.
Πιέζομαι πολύ τώρα αλλά έπρεπε να σας το πω. Απλώς εύχομαι να διαβαστεί.
Σας παρακαλώ θερμά να με ξεχάσετε. Μην με βλέπετε εχθρικά.
Δεν εγκρίνετε τίποτα καλό πάνω μου, οπότε σας παρακαλώ μην μου μιλάτε καθόλου.
Αν κάποια πράγματα δεν είχαν συμβεί ή περιγραφεί όπως περιγράφησαν κι αν κάποιος βαλτός
δεν είχε γράψει κάποια πράγματα για'μένα, είμαι σίγουρος ότι θα ήμουν καλύτερα.
Καλά όχι και δεν κατηγορώ κανέναν για το ιστορικό μου αλλά σίγουρα όχι όπως εδώ και χρόνια.
Μου έχουν στοιχίσει κάποια πράγματα. Μην μου λέτε τίποτα.
Μην μου μιλάτε καν αν σας είναι εύκολο. Με αποσυντονίζετε μια ο ένας και μια ο άλλος.
Περνούν τα χρόνια έτσι άσκοπα με όλα αυτά. Ας μην το συνεχίσουμε. Σας εύχομαι υγεία.
Μόνο αυτό. Για την μαμά δεν πρόλαβα να σας πω. Θα σας έλεγα. Ήταν άγιος άνθρωπος.
Από το χωριό που ήρθε, τους έκλεβαν τα βρακιά στην απλώστρα κι άλλαζαν διαμέρισμα.
Τι άλλο θέλετε να σας πω;
για τον αδερφό μου δεν θέλω να μιλήσω καθόλου μετά από κάτι που του συνέβη γιατί τον βλέπω
και τρελλαίνομαι. Αγάπησα την οικογένειά μου περισσότερο κι από μένα τον ίδιο.
Τώρα πρέπει να δω εμένα κι εμάς. Γνωρίζετε μόνο λίγα από όλα όσα έχουν γίνει.
Απλά μην μου μιλάτε. Τα μάτια μου μπορώ να τα κλείνω στην οθόνη όπως και την ίδια.
Τα αυτιά μου όμως όχι. Μην μου μιλάτε και ίσως πάω καλύτερα.
Έχω και κάποια δουλειά εδώ και καιρό όπως ξέρουμε. Όσο αντέξουμε.
Τι άλλο θέλετε να μάθετε; παλεύω πολύ. Πιστέψτε με. Σας εύχομαι υγεία κι ότι ποθείτε.

Κλείνω την οθόνη!!!

Σας παρακαλώ θερμά, μην μου μιλάτε!

Αντίο σας παιδιά.

Y.Γ Δεν έχω κάνει ποτέ μου βρεκεκέξ κουάξ κουάξ. Να ξηγούμαστε.

Τω βίω μη μάχου...

Moderators: The Mad Admin
Time to create page: 0.218 seconds

Online Members