Αναζήτηση παντού!

Αναζήτηση καταχωρήσεων!

Category:
Keywords:
User Rating:

Sex trip με πεταλουδίτσα

2 weeks 2 days ago #1 by southy
Παλιότερα το είχα σκεφτεί. Ήμουν μάλιστα ένα βήμα πριν την πραγματοποίηση. Πανέμορφη Μολδαβή, με τρόπους, χάρη και δυναμίτης στο κρεβάτι. Έχω ένα φίλο/πελάτη που μου χρωστάει χάρες. Αυτός λοιπόν έχει ένα σύμπλεγμα από μεζονέτες σε ειδυλλιακή τοποθεσία τις οποίες ενοικιάζει σε εξωφρενικές τιμές αλλά για μένα είναι πάντα τσάμπα. Είχα κανονίσει την τιμή με το γραφείο, 1600 € για 2 μέρες αλλά μιλάμε για γυναικάρα όχι για τα γατάκια που κυκλοφορούν τώρα... Τελικά, μια βδομάδα πριν το ραντεβού πήγε συνοδεία με sugar daddy στο Dubai και όταν γύρισε... δεν ξαναδούλεψε. Αν και με την κοπέλα περνούσαμε πολύ καλά χωρίς βλακείες, το όλο σκηνικό με έβαλε σε σκέψεις και δεν το επιχείρησα πάλι έκτοτε. Έτυχε κάποια στιγμή να μου κάτσει κάτι χωρίς πληρωμή αλλά η όλη ιστορία κατέληξε πολύ άσχημα (anyway, αυτό είναι μια άλλη ιστορία)... Τι λέτε; Αξίζει ή όχι;

Ι scare my self to death, that's why I keep on running...
Τέντυμπόϋς... αχαχαχαχαχα

Please Log in or Create an account to join the conversation.

2 weeks 2 days ago - 2 weeks 2 days ago #2 by The Mad Admin
αν περισσεύουν τα λαλα γιατι θα πάει 2500 το πακέτο,
αξιζει

2 weeks 2 days ago #3 by demonasg
Πολύ ενδιαφέρον τοπικ.
Νομίζω θα ήθελα να ακούσω και προτάσεις από γραφεία , δηλαδή , αραχωβα στο τάδε ρεζορτ με την Bella γυμνή με γούνα για ένα βράδυ ...τόσα.
Οκ πλάκα κάνω ... αλλα μήπως δεν είναι και πολύ κακή ιδέα , για να το δουν τα γραφεία., ε.
Για να πω την αλήθεια , με ένα στανταρακι λέει να πας κανά 2ημερο κάπου , ωραία θα περάσεις. Δεν έχω ανάλογης εμπειρία , έχει μήπως κανένας άλλος?

2 weeks 2 days ago #4 by The Mad Admin
Με στανταρακι εγώ το βαριέμαι, όσες είναι στάνταρακια είναι σαν γκόμενες, με ποιο πολλες απαιτήσεις,
με άγνωστη ειναι ρίσκο, εχω αναγκαστεί
και έχω φάει κοπέλα στην μάπα για 5 μέρες στην Μύκονο πακέτο.

2 weeks 2 days ago #5 by demonasg
Ναι αλλα είναι ΣΑΝ γκόμενες , αλλα τελικά δεν είναι και όπου γουστάρεις το γιωνεις άμα είναι.
Λέω τώρα....
5 μέρες ρε θηρίο ...
Ήρωας μιλάμε ...
Ούτε με τον εαυτό μου πέντε μέρες

2 weeks 2 days ago #6 by coolfly
Το έχω κάνει ήδη δύο φορές κ έχω περάσει άψογα. (Για ίνφο pm)
Αν δεν καψουρευτείς το μωρό κ δεις τη φάση fuck buddies θα είναι μια πολύ καλή εμπειρία!
Το βασικότερο όλων όμως, είναι να έχεις βρεθεί 2-3 φορές με την κοπέλα που θα κανονίσεις την εξόρμηση.
Έτσι μόνο θα ξέρεις αν υπάρχει χημεία (κυρίως στο σόσιαλ)

Όλες ψάχνετε έναν άντρα με αρχίδια.... Και μόλις τον βρείτε του τα ζαλίζετε!

2 weeks 2 days ago #7 by aman
Εγώ προσωπικά δεν νομίζω να έκανα κάτι τέτοιο...
Να πω όμως μια σκέψη!
Γιατί δεν πας μια Ταϊλάνδη, να κάνεις τις διακοπές σου και να βρεις μια πιτσιρίκα να έχεις μαζί σου;
Και άμα θες κάθε 2-3 μέρες την αλλάζεις.

Aman

2 weeks 2 days ago #8 by coolfly
Άλλο σκηνικό η Ταϊλάνδη... (αξίζει κ αυτό βέβαια)

2 weeks 2 days ago #9 by papatza21
για να ειμαι ειλικρινης ειναι κατι που σκεφτομαι καιρο και εχω στο προγραμμα..βασικα ομως με κοπελα απο εξωτερικο γιατι εδω τα γραφεια δεν κανουν τιμες αναογες για μερες..το δευτρο προβλημα ειναι αυτο που αναφερθηκε στο αν δεν εχεις καθολου χημεια τι κανεις?

Καυλαντα και αγιος ο θεος

2 weeks 1 day ago #10 by coolfly
Και πες πως κανονίζεις από το εξωτερικό...
Που ξέρεις τι θα σου τύχει, τι χημεία θα υπάρχει κτλ κτλ

Πάντως μια χαρά κανονίζεις αν θες κ εκτός γραφείου!
Το συζητάς με την κοπέλα που σου αρέσει κ αν είναι θετική, μόλις επιστρέψει στη χώρα της, τις βγάζεις εισιτήρια κ έρχεται...
Η σύμβαση με το γραφείο έχει τελειώσει, οπότε είσαι σωστός κ απέναντι τους.

Τα γραφεία δεν μπορούν να ρίξουν τις τιμές στα καλά μωρά, αφού έχουν δουλειά συνέχεια τα κορίτσια.

2 weeks 1 day ago #11 by siou111

aman wrote: Εγώ προσωπικά δεν νομίζω να έκανα κάτι τέτοιο...
Να πω όμως μια σκέψη!
Γιατί δεν πας μια Ταϊλάνδη, να κάνεις τις διακοπές σου και να βρεις μια πιτσιρίκα να έχεις μαζί σου;

κάθε 2-3 μέρες την αλλάζεις....μονο??καθε 4 βηματα σε κυνηγαει αλλη....ουρα εχεις απο πισω σου(ΠΟΥΚΕΤ)...θες 800+για ειστηρια πηγαινε ελα.....ολα τ αλλα ειναι πολυ φθηνα....πολυ ομως....αλλα δεν αξιζει να πας για 3-5 μερες...16+ ωρες ταξιδι κ αλλες τοσες γυρνα δεν λεει...για 15-20 με 1100-1200 ολα πληρωμενα πολυ καλυτερα

Οταν ακους μαθαινεις
Οταν μιλας εκτιθεσαι
Ο εξυπνος δεν εκτιθεται......απλα μαθαινει!!!
1 hour is never enough

2 weeks 1 day ago #12 by Economist

coolfly wrote: Το έχω κάνει ήδη δύο φορές κ έχω περάσει άψογα. (Για ίνφο pm)
Αν δεν καψουρευτείς το μωρό κ δεις τη φάση fuck buddies θα είναι μια πολύ καλή εμπειρία!
Το βασικότερο όλων όμως, είναι να έχεις βρεθεί 2-3 φορές με την κοπέλα που θα κανονίσεις την εξόρμηση.
Έτσι μόνο θα ξέρεις αν υπάρχει χημεία (κυρίως στο σόσιαλ)

Για να καταθέσω την άποψη μου, συμφωνώ μέχρι κεραίας με τον coolfly. Απλώς πρέπει να τονίσω το σημείο της μη καψούρας. Και επίσης αν και πολύ σπάνιο, η αντίστροφη καψούρα που μπορεί να υπάρξει (της κοπέλας προς εσένα)

2 weeks 1 day ago #13 by aman

siou111 wrote:

aman wrote: Εγώ προσωπικά δεν νομίζω να έκανα κάτι τέτοιο...
Να πω όμως μια σκέψη!

κάθε 2-3 μέρες την αλλάζεις....μονο??καθε 4 βηματα σε κυνηγαει αλλη....ουρα εχεις απο πισω σου(ΠΟΥΚΕΤ)...θες 800+για ειστηρια πηγαινε ελα.....ολα τ αλλα ειναι πολυ φθηνα....πολυ ομως....αλλα δεν αξιζει να πας για 3-5 μερες...16+ ωρες ταξιδι κ αλλες τοσες γυρνα δεν λεει...για 15-20 με 1100-1200 ολα πληρωμενα πολυ καλυτερα

Ναι οκ μπορείς να αλλάζεις κάθε 2-3 ώρες... Τα ξέρω όλα αυτά. Το είπα με την έννοια παίρνεις μια κοπέλα 2-3 μέρες πας στα νησάκια, γυρνάς παίρνεις άλλη και πάλι τα ίδια.
Σε έναν μήνα θα είμαι εκεί για 15 μέρες περίπου αλλά όχι για γυναίκες. Τώρα ότι τύχει καλό θα είναι ;)

Aman

2 weeks 1 day ago #14 by Kerry
Νοτιε, αξιζει σαν εμπειρία, αν και προσωπικά δεν το εχω επιχειρησει. Καλο θα ηταν ομως, οπως λενε και συμφωνώ με τα υπολοιπα παιδια, να εχεις βρεθει με την κοπελα τουλαχιστον μια φορα για να μην φας "φόλα" και φυσικα για να ξερεις αν "κολλάς" μαζι της στο σοσιαλ κλπ. Δεν μιλαω απαραιτητα για στανταρακι αλλα για κοπέλα, που εχεις βρεθει εστω και μία φορά μαζι της. Διότι αν πας στο "αγνωστο με βαρκα την ελπιδα" ακόμα και μούναρος να ειναι και σου βγει "τσουκνίδα" στα υπολοιπα, τι κανεις μετα? Και θα εχεις πληρωσει και τόσα λεφτα τσαμπα.

Sangre Sani, Bellator Inferni, Caede, Edemarde, Death........

2 weeks 1 day ago #15 by taz7
Ας πώ και εγώ τη γνώμη μου μιας και μάλλον η δικιά μου απάντηση στο Νότιο ήταν η αφορμή για το θέμα.
Λοιπόν εγώ το έχω κάνει αρκετές φορές και το έχω στα πλάνα μου για το άμεσο μέλλον.
Για να απαντήσω λοιπόν στο ερώτημα του Νότιου αξίζει αλλά με κάποιες προυποθέσεις.
Πρώτα απ' όλα είναι πολύ βασικό να έχεις ξαναβρεθεί με την κοπέλα κάποιες φορές, αν είναι δυνατόν και σε ραντεβού μεγαλύτερης διάρκειας από μία ώρα. Και αυτό γιατί πέρα από το sex το οποίο μπορεί να είναι καταπληκτικό, πρέπει να να είσαι σίγουρος ότι μπορείτε να αντέξετε ο ένας τον άλλον για δύο ή περισσότερες μέρες .
Δεν κάνω καθόλου πλάκα. Φαντάσου να τα κανονίσεις όλα, να πάτε, να κάνετε μια δυο φορές σεξ που είπαμε θα είναι σούπερ και να διαπιστώσεις στη συνέχεια ότι πέρα από αυτό δεν την αντέχεις με τίποτα. Γιατί? γιατί δεν μπορείς να πεις μαζί της ούτε μία κουβέντα, γιατί δεν σου αρέσει η συμπεριφορά της, ή ο τρόπος της, ή ... συμπληρώστε ο καθένας ό,τι θέλει.
Είναι κρίμα να πας και να παρακαλάς να περάσουν οι μέρες για να γυρίσεις πίσω.
Εκτός αν έχεις σκοπό να κλειστείτε σε ένα δωμάτιο για τρεις μέρες και να κάνετε μόνο σεξ οπότε.... τα συγχαρητήριά μου.
Εγώ δεν θα κανόνιζα ποτέ τέτοια εξόρμηση με κοπέλα που δεν την ξέρω. Γι'αυτό μίλησα για στανταράκι. Την ξέρεις και σε ξέρει, ταιριάζετε και σε εμπιστεύεται αρκετα για να έρθει μαζί σου. Και σίγουρα θα σου κοστίσει και λιγότερο. Ειδικά αν είναι ανεξάρτητη και περνάει και καλά μαζί σου το ημερήσιο κόστος μπορεί να πέσει από αυτά που βγάζει σε δύο ή τρία ραντεβου έως και τίποτα. Εννοείται ότι όλα τα έξοδα είναι δικά σας και όλο και κάποιο δωράκι θα της πάρετε, δε θέλω να είστε τσίπηδες!!
Τώρα αν πάτε να κλείσετε μέσω γραφείου οι τιμές θα ξεφύγουν αρκετά προς τα πάνω οπότε εξαρτάται από το πορτοφόλι σας. Σίγουρα παίρνει παζάρι αλλά ως ένα σημείο.
Άλλη λύση είναι αυτό που είπε ό coolfly δηλαδή City Tour που τέλειωσε την περιοδεία οπότε είναι σαν ανεξάρτητη.
Και τέλος παίζει και το σενάριο κοπέλας από γραφείο αλλά εκτός γραφείου σε ελεύθερο χρόνο δικό της, όταν σταματάει για διακοπές ας πούμε. Εδώ δεν θα επεκταθούμε παραπάνω για ευνόητους λόγους.
Όλα αυτά που έγραψα δεν είναι θεωρητικά. Δεν μπορώ να αναφέρω ονόματα και τιμές, αλλά πιστέψτε με πολλά από τα κορίτσια της δουλειάς (και γνωστά ονόματα) αν είσαι ωραίος στην συμπεριφορά σου και σε ξέρουν, θα έρχονταν χαλαρά για λίγες μέρες διακοπών και όχι "δουλειάς" .
Κάντε μια νύξη σε κάποια που γνωρίζετε, ακόμα καλύτερα πηγαίνετε για έναν καφέ και κάντε της κουβέντα, δεν χάνετε τίποτα. Μπορεί να αποδειχτεί πιο εύκολο από ότι νομίζετε!!

2 weeks 1 day ago #16 by southy
Κατ' αρχήν όπως προείπα, προσωπικά μου πέρασε η πρεμούρα κυρίως γιατί τελευταία δεν έχω συναντήσει κοπέλα που θα μπορούσα να κάνω πολύωρο ραντεβού. Ας πούμε πως δεν μου έχει τύχει κάτι ενδιαφέρον... Προϋποθέτει και επαναλήψεις ραντεβού (βίζιτες, revisited) που εγώ σπανίως κάνω, άρα οι πιθανότητες για μένα τουλάχιστον είναι ελάχιστες προς το παρόν. Απλά ήθελα να ακούσω τις απόψεις σας γιατί θίχτηκε το θέμα σε άλλο topic.
Πάντως από την ώρα που άρχισα να το σκέφτομαι όλο και πιο πολύ με κερδίζει η ιδέα για ένα τριήμερο threesome, μόνο για sex και κραιπάλες. Φυσικά αυτή τη στιγμή δεν αντέχει κάτι τέτοιο η τσέπη μου οπότε θα παραμείνει ασεβής πόθος...

Ι scare my self to death, that's why I keep on running...
Τέντυμπόϋς... αχαχαχαχαχα

Moderators: The Mad Admin
Time to create page: 0.210 seconds