Αναζήτηση παντού!

Αναζήτηση καταχωρήσεων!

Category:
Keywords:
User Rating:

Maroussi Hotel

5 years 11 months ago #1 by lex80
Ανακαινισμένα τον Απρίλιο του 2008, τα 17 δωμάτια του ξενοδοχείου MAROUSSI προσφέρουν άνεση και πολυτέλεια. Τα 13 απλά δωμάτια ιδιαίτερου στυλ και οι
4 σουίτες με υδρομασάζ κερδίζουν ακόμα και τους πιο απαιτητικούς επισκέπτες.
Στο ξενοδοχείο μας μπορείτε να απολαύσετε υπηρεσίες Room Service όλο το 24άωρο. Όλα μας τα δωμάτια διαθέτουν satellite flat TV, δυνατότητα μουσικής παροχής, στεγνωτήρες μαλλιών και κεντρικό κλιματισμό.
Η προνομιακή του τοποθεσία εξασφαλίζει άνετο parking και ευχάριστη παραμονή μακριά από τον θόρυβο της πόλης και τα αδιάκριτα βλέμματα.

Το ξενοδοχείο MAROUSSI βρίσκεται σε κομβικό σημείο της περιοχής του Αμαρούσιου ικανοποιώντας έτσι τις σύγχρονες ανάγκες της εποχής:
Εμπορική Αγορά Αμαρούσιου, Στάση ΗΣΑΠ «Νερατζιώτισσα», Εμπορικό Κέντρο «THE MALL ATHENS», Εκθεσιακό Κέντρο «HELEXPO», Εμπορικό Κέντρο «AVENUE», Νοσοκομεία «ΥΓΕΙΑ, ΜΗΤΕΡΑ, ΙΑΣΩ, ΓΕΝΕΣΙΣ», Γυμναστήριο «HOLMES», Έξοδος Αττικής Οδού «Λ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ». Γρήγορη πρόσβαση στο Αεροδρόμιο «ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ».

http://www.fashionhotels.gr/maroussi/maroussi.html

Beauty always comes with dark thoughts!

Δεν υπάρχει ωραιότερο συναίσθημα απο το άκουσμα των τακουνιών στο ξύλινο πάτωμα όταν περιμένεις στο δωμάτιο!

Είμαι μια υψηλής...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

4 years 11 months ago #2 by jan1978
Το εχω επισκεφτει 2 φορές.....Σε πολύ διακριτικό σημειο,κατι που το κάνει και λίγο δυσκολο στην ευρεσή του....πολύ διακριτικη ρεσεπτιον ,ενω και ταδωματια του πολυ καλά.όμορφος χωρος γενικα....30 ευρω η ημιδιαμονη...

4 years 11 months ago #3 by The Mad Admin
Παλιά ή νέα τιμή ,
γιατί σχεδόν όλα την έχουν ρίξει
:hi:

4 years 10 months ago #4 by sweetteaser
Η τιμή ισχύει.
το επισκέφθηκα μέσα στον Δεκέμβριο και ήταν €30!
Όσο για το μέρος δε λέει τίποτα το ιδιαίτερο χωρίς όμως να το χαρακτηρίζεις και άσχημο.
Το έχω επισκεφθεί 3-4 φορές και θα ξαναπάω μόνο και μόνο γιατί με βολεύει το σημείο.
Στα συν είναι το εύκολο πάρκιν μιας και δεν είναι σε εμπορικό σημείο και ταυτόχρονα δεν σε βλέπουν και πολλά μάτια να μπαίνεις.
Στα μείον είναι ο κλιματισμός του και η όχι και τόσο καλή ηχομόνωση.

4 years 10 months ago #5 by s2002
Και τα δωμάτια είναι πολύ μικρά, εκτός και άμα με έριξε.

4 years 10 months ago #6 by

"sweetteaser" wrote: Η τιμή ισχύει.
το επισκέφθηκα μέσα στον Δεκέμβριο και ήταν €30!
Όσο για το μέρος δε λέει τίποτα το ιδιαίτερο χωρίς όμως να το χαρακτηρίζεις και άσχημο.
Το έχω επισκεφθεί 3-4 φορές και θα ξαναπάω μόνο και μόνο γιατί με βολεύει το σημείο.
Στα συν είναι το εύκολο πάρκιν μιας και δεν είναι σε εμπορικό σημείο και ταυτόχρονα δεν σε βλέπουν και πολλά μάτια να μπαίνεις.
Στα μείον είναι ο κλιματισμός του και η όχι και τόσο καλή ηχομόνωση.

Οπα αδερφε, και εγω πηγα τον Δεκεμβρη, αλλα εμενα μου πηρε 40 ευρω. Το δωματιο πολυ μικρο also. Με εφαγε η τις ανεβασε τα Χριστουγεννα?

4 years 10 months ago #7 by gglm
το ανέβασε!

4 years 10 months ago #8 by
χθες βραδυ 30 ευρω το απλο δωματιο............αισχος μονο η θερμανση λειτουργουσε ουτε μοκετα δεν εχει.....δυο μαξιλαρια ενα σεντονι ενα κωλοχαρτο κ δυο σαπουνακια...κ η τηλεοραση τρεμοπαιζε

4 years 10 months ago #9 by

"basilis" wrote: χθες βραδυ 30 ευρω το απλο δωματιο............αισχος μονο η θερμανση λειτουργουσε ουτε μοκετα δεν εχει.....δυο μαξιλαρια ενα σεντονι ενα κωλοχαρτο κ δυο σαπουνακια...κ η τηλεοραση τρεμοπαιζε

Κοιτα αδερφε μου, εμενα δεν με ενοιζε και πολυ η τηλεοραση αν λιγο που την ανοιξα δεν ειχε προβλημα... Αλλα συμφωνω με τα υπολοιπα...

4 years 9 months ago #10 by sweetteaser
Απ ότι φαίνεται χρεώνει ότι τού ρθει.
Αυτές τις μέρες ήθελα να κανονίσω κάτι για την περιοχή αλλά μάλλον θα κοιτάξω για αλλού.
Όσο για το μέγεθος

4 years 7 months ago #11 by chris20
πάντως χωρίς πλοηγό δε το βρίσκεις αν δεν είσαι μαρουσσιοτης... όλα τα υπόλοιπα νορμάλ, χωρίς κάτι ιδιαιτερο ουτε κάτι άσχημο!

4 years 7 months ago #12 by almazer
Σχετικά καλό δεν βρήκα κατι αρνητικό παρά την τιμή του, 30 ευρωπ!

This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

Adultforum.gr Addicted!!!

4 years 7 months ago #13 by The Mad Admin
Ετσι είναι και είναι και μαλακία ξενοδοχείο
μια σταλιά δωμάτια.

4 years 7 months ago #14 by Anez
Μικρα δωματια, ακομα και τα "καλα" τους στα 40 euro με υδρομασαζ ειναι μια σταλια...

Λιγο νερο τους ζητησαμε και μας εφεραν ενα μικρο μπουκαλακι.

This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

4 years 7 months ago #15 by lex80

"Anez" wrote: Μικρα δωματια, ακομα και τα "καλα" τους στα 40 euro με υδρομασαζ ειναι μια σταλια...

Λιγο νερο τους ζητησαμε και μας εφεραν ενα μικρο μπουκαλακι.

Αν θες γράψε δυο λογια πιο αναλυτικα σε μια κριτικη να υπαρχει.
;)

Beauty always comes with dark thoughts!

Δεν υπάρχει ωραιότερο συναίσθημα απο το άκουσμα των τακουνιών στο ξύλινο πάτωμα όταν περιμένεις στο δωμάτιο!

Είμαι μια υψηλής...

Moderators: The Mad Admin
Time to create page: 0.197 seconds