Αναζήτηση παντού!

Αναζήτηση καταχωρήσεων!

Category:
Keywords:
User Rating:

Athens Privé Hotel

6 years 1 month ago #1 by The Mad Admin

Please Log in or Create an account to join the conversation.

6 years 1 month ago #2 by The Mad Admin
Η πλάκα με αυτό το ξενοδοχείο είναι ότι προτείνεται για μπεκρούλιασμα!!!
9 στις 10 φορές δεν μου χρεώνουν τα ποτά
αχαχαχαχαχαχα

6 years 1 month ago #3 by Anonymous
και φεγεις μαλιο ε.. αχαχααααααααααααααα

6 years 1 month ago #4 by The Mad Admin
Ξερεις πως πίνω,
φαντάσου σε ένα 2-3ωρο πίνω 3-4 2πλά Τζακ και ότι πιεί και η γκόμενα
αχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

"Easyrider" wrote: και φεγεις μαλιο ε.. αχαχααααααααααααααα

6 years 1 month ago #5 by Anonymous
xaxaaaaaaaaaaaa μεσα μπαινουνε..

5 years 8 months ago #6 by ninis1979
Σκέφτομαι να επισκεφτώ το συγκεκριμένο χοτέλι. Έχει να προτείνει κάποιος κάποιο δωμάτιο. Έχω πάει 2 φορές παλιότερα και τη μια φορά είχε ντουζιέρα σαν ψηφιδωτή σπηλιά και την τουαλέτα έξω(με χάλασε λιγάκι)...Τιμές ξέρει κάποιος? ξέρω ότι είναι από 24 € και φτάνει μέχρι 50€(η σουίτα - δεν με ενδιαφέρει για τόσο ακριβά).

5 years 8 months ago #7 by Kerry
Kαλο ειναι. Τρεις φορες εχω παει, η πρωτη τον περασμενο Νοεμβριο, στο συγκεκριμενο και ηταν μια χαρα. Δεν συναντησα προβληματα. Και ηχομονωση καλη σχετικα συγκριτικα με αυτη του Πριαμου.

"ninis1979" wrote: Σκέφτομαι να επισκεφτώ το συγκεκριμένο χοτέλι. Έχει να προτείνει κάποιος κάποιο δωμάτιο. Έχω πάει 2 φορές παλιότερα και τη μια φορά είχε ντουζιέρα σαν ψηφιδωτή σπηλιά και την τουαλέτα έξω(με χάλασε λιγάκι)...Τιμές ξέρει κάποιος? ξέρω ότι είναι από 24 € και φτάνει μέχρι 50€(η σουίτα - δεν με ενδιαφέρει για τόσο ακριβά).

Οποιο δωματιο κι αν μου εδωσαν στον 1ο ή 2ο οροφο, μου βγηκε καλο. Ολα απλα, οχι σουιτες κλπ. Σιγουρα ηταν το 101 το ενα και νομιζω το 107 το αλλο, χωρις να ειμαι και σιγουρος για το τελευταιο. Στον 2ο δεν θυμαμαι ποιο μου ειχαν δωσει. Σχετικα με την τουαλετα, οταν λες οτι η τουλετα ηταν εξω τι εννοεις? Εξω απο το δωματιο?

Sangre Sani, Bellator Inferni, Caede, Edemarde, Death........

5 years 8 months ago #8 by ninis1979
Δεν υπήρχε μπάνιο σαν δωμάτιο. Έκανες την δουλειά σου και σε έβλεπε ο άλλος από το κρεβάτι. Το μόνο που είχε ήταν ένα τζάμι που ουσιαστικά χώριζε την κρεβατοκάμαρα με το μπάνιο.
check στο site είναι gallery 3 φωτό από το τέλος.
http://www.athens-prive.gr/

5 years 8 months ago #9 by Kerry

"ninis1979" wrote: Δεν υπήρχε μπάνιο σαν δωμάτιο. Έκανες την δουλειά σου και σε έβλεπε ο άλλος από το κρεβάτι. Το μόνο που είχε ήταν ένα τζάμι που ουσιαστικά χώριζε την κρεβατοκάμαρα με το μπάνιο.
check στο site είναι gallery 3 φωτό από το τέλος.
http://www.athens-prive.gr/

Το τσεκαρα. Αυτο δεν το ξερω. Μηπως αυτα που εχει στο σαιτ ειναι οι σουιτες και το κανουν καθαρα για εξοικονομηση χωρου και θεμα πρεστιζ? Γιατι η αληθεια ειναι οτι δεν μου ετυχε ποτε αυτο που λες. Σε ολα τα δωματια που πηγα το μπανιο ηταν ξεχωριστο απο το υπολοιπο με πορτα, κανονικο οπως στα υπολοιπα ξενοδοχεια La Coba κλπ.

5 years 8 months ago #10 by kostom
αν θυμάμαι καλά το 107 έχει μπανιέρα τύπου τζακούζι-υδρομασάζ

5 years 8 months ago #11 by dimigr

"Kerry" wrote: Το τσεκαρα. Αυτο δεν το ξερω. Μηπως αυτα που εχει στο σαιτ ειναι οι σουιτες και το κανουν καθαρα για εξοικονομηση χωρου και θεμα πρεστιζ? Γιατι η αληθεια ειναι οτι δεν μου ετυχε ποτε αυτο που λες. Σε ολα τα δωματια που πηγα το μπανιο ηταν ξεχωριστο απο το υπολοιπο με πορτα, κανονικο οπως στα υπολοιπα ξενοδοχεια La Coba κλπ.

οσες φορες ειχα παει και εγω η πορτα του μπανιου ηταν απο κρυσταλλο

5 years 8 months ago #12 by Kerry

"dimigr" wrote: οσες φορες ειχα παει και εγω η πορτα του μπανιου ηταν απο κρυσταλλο

Η πορτα της ντουζιερας, αυτη που λειτουργει ως κουρτινα, ειναι οντως απο κρυσταλλο. Και τις τρεις ομως φορες που πηγα, σε απλα δωματια οχι σε σουιτες (εκει δεν ξερω τι γινεται και τι εχει), παντα το μπανιο ηταν ξεχωριστο απο το υπολοιπο δωματιο, το οποιο μαλιστα ειχε και πορτα για να ξεχωριζουν. Ποτε δεν μου εχει τυχει η ντουζιερα ή η μπανιερα, να ειναι μεσα στο δωματιο που εχει το κρεβατι, οπως δειχνει και στο σαιτ.

5 years 8 months ago #13 by dimigr

"Kerry" wrote: Η πορτα της ντουζιερας, αυτη που λειτουργει ως κουρτινα, ειναι οντως απο κρυσταλλο. Και τις τρεις ομως φορες που πηγα, σε απλα δωματια οχι σε σουιτες (εκει δεν ξερω τι γινεται και τι εχει), παντα το μπανιο ηταν ξεχωριστο απο το υπολοιπο δωματιο, το οποιο μαλιστα ειχε και πορτα για να ξεχωριζουν. Ποτε δεν μου εχει τυχει η ντουζιερα ή η μπανιερα, να ειναι μεσα στο δωματιο που εχει το κρεβατι, οπως δειχνει και στο σαιτ.

οχι δεν εννουσε μεσα στο δωμ. απλα αντι για ξυλινη πορτα και τοιχο ειχε κρυσταλλο

5 years 8 months ago #14 by Kerry

"dimigr" wrote: οχι δεν εννουσε μεσα στο δωμ. απλα αντι για ξυλινη πορτα και τοιχο ειχε κρυσταλλο

Γι' αυτο ειπα και για το σαιτ. Διοτι το εχει και αυτο. Αυτο δεν μου ετυχε ποτε. Παντα και τις τρεις φορες, το μπανιο απο το υπολοιπο δωματιο χωριζονταν απο κανονικη πορτα και τοιχο.

5 years 1 month ago #15 by nickiegr
Tο εν λογω ξενοδοχειο το επισκεπτομαι συχνα τα τελευταια χρονια.Ευκολη προσβαση λογω Μετρο(σταθμος Μεταξουργειο).Εχει κανει προσφατα ανακαινηση και η τιμη του προσιτη(24 ευρω).Προτεινω τα δωματια 106-206(στρογγυλο κρεβατι-πολυθρονες) και 107-207(στρογγυλο κρεβατε-καναπες) O0

5 years 1 month ago #16 by liberistas
Κι εγω επισκεπτομαι αυτο το ξενοδοχειο συχνα. Εχει κ ευκολο παρκιν. Τα δωματια καλα,

4 years 8 months ago #17 by Nosferatu
το καλύτερο VFM...

4 years 6 months ago #18 by powerose
το αλλο prive στον Σκαραμαγκα ειναι της ιδιας αλυσιδας?επισης πολυ καλο hotel με ομορφα δωματια ,ανετο παρκινγκ και καθαρα ποτα..

4 years 6 months ago #19 by The Mad Admin

4 years 6 months ago #21 by powerose
δεν βρηκα αλλη..ειναι πολυ καλο παντως,με βολευει γιατι ειναι κοντα μου,ειναι ψιλοαπομερο και εχει υπογειο παρκινγκ

Moderators: The Mad Admin
Time to create page: 0.267 seconds

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/greekforum/public_html/modules/mod_notification_bar/mod_notification_bar.php on line 20